Generální ředitelství Evropské komise pro energetiku (DG Energy), generální ředitelství pro oblast klimatu (DG Climate Action) a Výkonná agentura pro malé a střední podniky (EASME) společně organizují Investiční fórum Paktu starostů a primátorů – Energetická účinnost na finančním trhu v roce 2021, které se bude konat výjimečně online 15. června (10:30 – 18:00) a 16. června (08:30 – 17:00).

Součástí konference budou plenární zasedání s představiteli na vysoké úrovni z iniciativy Pakt starostů, investiční komunity a Evropské komise. Jeho součástí bude také přehlídka úspěšných projektů týkajících se financování energetické účinnosti, přizpůsobování se změnám klimatu, čisté mobility a inovativního energetického plánování. Konference si klade za cíl spojit města, průmysl a finanční instituce za účelem výměny osvědčených postupů a úspěšných řešení společných výzev.

Více informací o akci včetně registrační stránky bude brzy k dispozici. Do té doby se můžete podívat na informace včetně sborníků a prezentací z posledního ročníku.

Zdroj: Evropská komise